Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Endutherm olarak, 25 yıllık bir tecrübeye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına uygun, yüksek kaliteli malzemeler ve son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz endüstriyel fırınlarla sanayi ve yan sanayi sektörüne hizmet vermekteyiz.

Müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak ve sürekli kendimizi yenilemek konusunda taahhütte bulunan firmamız, ürettiği ürünler sayesinde sektöründe tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

Firmamızın tarihi 1999 yılına kadar uzanıyor. O zamanlar Çakır Metal adıyla başladığımız faaliyetlerimizde, zamak ergitme fırınları üretimiyle sektöre adım attık. Faaliyetlerimizi genişleterek alüminyum ergitme, ısıl işlem ve laboratuvar fırınlarına odaklandık.

2003 yılında isim değişikliğiyle Endutherm Limited Şirketi olarak faaliyetlerimize devam ettik. 2005 yılında üretim kapasitesini artırmak için Kurtköy Sanayi bölgesine taşındık. Bu hamlemizle üretim potansiyelimizi önemli ölçüde artırdık.

2012 yılında ise alüminyum döküm sektöründe robot otomasyon teknolojisi alanında faaliyet göstermeye başladık. Alüminyum döküm, kalıp yağlama ve parça alma robotları üretimine odaklandık ve bu alanda da faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Endutherm olarak, müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak ve sürekli kendimizi yenilemek için çalışıyoruz. Sektördeki lider konumumuzu korumak için kaliteli malzemeler ve son teknolojiyi kullanmaya devam edeceğiz.